Kurs trenerski Metody Eline Snel w Polsce

Kurs trenerski Metody Eline Snel w Polsce

Zapraszamy serdecznie do udziału w pierwszym kursie trenerskim Metody Eline Snel w Polsce, który odbędzie się w sierpniu 2020 roku w Warszawie.

Intensywny kurs Międzynarodowej Szkoły Letniej Academy for Mindful Teaching (AMT) skierowany jest do osób zainteresowanych nauczaniem uważności dzieci w wieku 4–12 lat za pomocą Metody Eline Snel (znanej także pod nazwą „Uwaga, to działa!”) w szkołach, różnego rodzaju instytucjach i w ramach prywatnej praktyki. Sześciodniowy kurs będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.

Koszt uczestnictwa wynosi 1500 €. Każdy uczestnik otrzyma dwa podręczniki w wersji polskojęzycznej. W cenę nie są wliczone posiłki i obligatoryjna superwizja.

Po rejestracji z kandydatami przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna (telefonicznie lub przez Skype’a). Zapis na kurs zostaje potwierdzony po rozmowie i akceptacji przez obie strony.

Więcej informacji na temat kryteriów przyjęcia i certyfikacji: tutaj


Kiedy: 17-22 sierpnia 2020 (w godzinach 9:30–17:00)

Gdzie: Warszawa, Port Rozwoju, Smolna 34 lok. 1

Koszt kursu: 1500 € (bez kosztu obligatoryjnej superwizji)

Zapisy: formularz rejestracyjny

Warunki uczestnictwa:

  • ukończenie ośmiotygodniowego treningu MBSR prowadzonego przez certyfikowanego trenera
  • posiadanie wyższego wykształcenia
  • posiadanie doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą od 4 do 12 roku życia w szkole, prywatnej działalności lub różnego rodzaju instytucjach, w tym opieki zdrowotnej

Więcej informacji na stronie AMT.

Podczas konferencji uWAŻNI DOROŚLI – uWAŻNE DZIECI zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie Mark Hansen zaprezentuje fragment treningu.